Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/rHmTVb
1397/04/22 - 12:55 تاريخ انتشار: 1062 تعداد بازديد: 50360 كد خبر:
آمارها نشان می دهد؛
خرید ۸۳ میلیارد سهم در ۶۹ روز معاملاتی
از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۶۹ روز معاملاتی تعداد ۸۳ میلیارد و ۵۴۵ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۲۲۷ هزار و ۱۳۳ میلیارد ریال در ۴ میلیون و ۷۹۷ هزار و ۷۰۵ دفعه مورد معامله قرار گرفته است
 

 

تعداد ۸۳ میلیارد و ۵۴۵ میلیون سهم و حق تقدم از ابتدای امسال تا کنون در مدت ۶۹ روز معاملاتی در بورس اوراق بهادار داد و ستد شده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، به نقل از پژوهشکده پولی و بانکی، از ابتدای امسال تاکنون در مدت ۶۹ روز معاملاتی تعداد ۸۳ میلیارد و ۵۴۵ میلیون سهم و حق تقدم به ارزش ۲۲۷ هزار و ۱۳۳ میلیارد ریال در ۴ میلیون و ۷۹۷ هزار و ۷۰۵ دفعه مورد معامله قرار گرفته است.

همچنین بررسی معاملات بازار سهام به تفکیک بازار نشان می دهد در این مدت ۵۳ میلیارد و ۱۷۵ میلیون سهم به ارزش ۱۱۱ هزار و ۸۷۵ میلیارد ریال در ۲ میلیون و ۱۷۴ هزار و ۵۷۹ نوبت در بازار اول؛ ۲۹ میلیارد و ۱۶۲ میلیون سهم به ارزش ۷۴ هزار و ۹۴۹ میلیارد ریال در ۲ میلیون و ۵۵۴ هزار و ۷۷۰ نوبت در بازار دوم؛ ۲۹ میلیون سهم به ارزش ۲۸ هزار و ۲۶۲ میلیارد ریال در ۱۰ هزار و ۸۳۷ نوبت در بازار بدهی؛ ۲ میلیون سهم به ارزش ۱۵ میلیارد ریال در ۵۵۳ نوبت در بازار مشتقه و یک میلیارد و ۱۷۹ میلیون واحد از صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس تهران به ارزش ۱۲ هزار و ۳۲ میلیارد ریال در ۵۶ هزار و ۹۶۶ نوبت مورد معامله قرار گرفته است.

این گزارش می افزاید: شاخص کل نیز که معاملات امسال بورس را از ارتفاع ۷۷ هزار و ۲۳۰ واحد آغاز کرده است تاکنون با ۱۳ هزار و ۲۱۵ واحد افزایش معادل ۱۳.۷ درصد رشد را به ثبت رسانده و به ارتفاع ۱۰۹ هزار و ۵۰۵ واحد رسیده است. شاخص بازار اول نیز در این مدت با ۱۱ هزار و ۹۰۹ واحد رشد و شاخص بازار دوم با ۱۴ هزار و ۷۱۱ واحد افزایش مواجه شده‌اند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد