Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/XEmhGh
1397/04/22 - 14:03 تاريخ انتشار: 693 تعداد بازديد: 50363 كد خبر:
قیمت نفت در کانال 74 دلار
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با 20 سنت، معادل 0.3 درصد کاهش به 74 دلار و 25 سنت رسید. دیروز قیمت نفت برنت یک دلار و 5 سنت افزایش داشت. نفت برنت در مسیر کاهش هفتگی حدودا 4 درصدی قرار دارد.


در حالی که بازارها نوسانات قابل توجه اوایل هفته را پشت سر گذاشته اند، قیمت نفت با تغییرات اندکی همراه بود و در مسیر کاهش هفتگی ۴ درصدی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از رویترز، قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با 20 سنت، معادل 0.3 درصد کاهش به 74 دلار و 25 سنت رسید. دیروز قیمت نفت برنت یک دلار و 5 سنت افزایش داشت. نفت برنت در مسیر کاهش هفتگی حدودا 4 درصدی قرار دارد.

قیمت نفت وست تگزاس اینترمدییت آمریکا امروز با 5 سنت افزایش به 70 دلار و 38 سنت رسید.

بازار نفت هفته پرنوسانی را شاهد بوده و پس از آنکه تجار روی بازگشت نفت لیبی به بازار و همچنین نگرانی ها از جنگ تجاری آمریکا و چین متمرکز شدند، قیمت نفت در روز چهارشنبه به شدت کاهش داشت.

اما هشدار آژانس بین المللی انرژی در مورد محدود بودن ظرفیت ذخیره تولید نفت جهان موجب شد تا قیمت نفت روز پنجشنبه افزایش یابد و بخشی از کاهش قیمت ها را جبران کند.

تونی نونان، تحلیلگر بازار نفت در موسسه میتسوبیشی در توکیو گفت: بازار در وضعیت دشواری قرار دارد. من فکر می کنم تقاضای نسبتا قوی و کاهش میزان ذخایر نفت موجب تقویت بازار شده، اما اگر شما اندکی جلوتر را نگاه کنید می بینید که تولید نفت شیل آمریکا همچنان در حال افزایش است و وضعیت بازار نفت تا حد زیادی بستگی به این دارد که اوپک چگونه عمل خواهد کرد.

آژانس بین المللی انرژی در جدیدترین گزارش خود هشدار داده که عرضه ذخیره نفت جهان ممکن است به دلیل کاهش تولید در چند کشور جهان با محدودیت مواجه شود.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد