Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
شركت ها و مجامع
https://goo.gl/Ur5hGh
1397/04/26 - 18:06 تاريخ انتشار: 1335 تعداد بازديد: 50484 كد خبر:
مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار تشریح کرد:
آخرین وضعیت نماد "های وب"
حسابرس "های وب" امروز (26 تیر) طی نامه ای به سازمان بورس اعلام کرد اظهارنظر آن موسسه نسبت به گزارش عملکرد سال مالی 1396 شرکت داده گستر عصر نوین در تاریخ 10 مرداد نهایی و صادر خواهد شد.


مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص آخرین وضعیت صورت های مالی حسابرسی شده شرکت داده گستر عصر نوین (های وب) گفت: در تاریخ 97.04.11 جلسه ای با حضور اعضای شورای عالی بورس و شرکای موسسه حسابرسی اندیشمند تدبیر برگزار شد که طی آن حسابرس شرکت داده گستر عصر نوین (های وب) اعلام کرد پیش نویس اظهارنظر صورت های مالی را تا تاریخ 17 تیر به شرکت ارائه و اظهار نظر نهایی خود نسبت به صورت های مالی منتهی به 96.12.29 شرکت را تا تاریخ 97.04.20 از طریق سامانه کدال منتشر می کند.

سعیدمحمد علیزاده ضمن بیان مطلب فوق در خصوص آخرین وضعیت صورت های مالی حسابرسی شده شرکت داده گستر عصر نوین (های وب)  به پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، گفت: پس از پیگیری های متعدد انجام شده، موسسه حسابرسی اندیشمند تدبیر در تاریخ 25 تیر نامه ای به شرکت ارسال کرد که رونوشت آن به سازمان بورس نیز ارسال شده است.

وی ادامه داد: مؤسسه در این نامه اعلام کرد شرکت تغییرات مدنظر را انجام داده و صورت های مالی را در تاریخ 25 تیر برای حسابرس ارسال کرده است. همچنین حسابرس اعلام کرد مطابق با ماده 232 اصلاحیه قانون تجارت صورت های مالی نهایی باید 20 روز قبل از تاریخ تشکیل مجمع عمومی عادی سالیانه جهت اظهارنظر به حسابرس ارائه شود و از این رو به زمان کافی جهت بررسی و اظهارنظر نیاز است.

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس افزود: طبق این نامه، ارائه گزارش تا قبل از انقضای مدت مذکور امکان پذیر نیست؛ با این حال، حسابرس شرکت امروز (26 تیر) مجدداً نامه ای به سازمان بورس ارسال و اعلام کرد اظهارنظر آن موسسه نسبت به گزارش عملکرد سال مالی 1396 در تاریخ 10 مرداد نهایی و صادر خواهد شد.

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس ادامه داد: با توجه به موارد فوق هیات مدیره شرکت باید مطابق با مفاد قانون تجارت درخصوص زمان برگزاری مجمع تصمیم گیری و به سهامداران اطلاع رسانی کند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
7 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد