Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
شركت ها و مجامع
https://goo.gl/7sWYkW
1397/04/30 - 10:56 تاريخ انتشار: 941 تعداد بازديد: 50542 كد خبر:
با توقف نماد معاملاتی؛
کپشیر خبر از فروش یک ساختمان داد
شرکت پشم شیشه ایران با توجه به تصمیم مجمع عمومی نسبت به فروش یکی از ساختمان های اداری خود اقدام کرد.

شرکت پشم شیشه ایران امروز در آگهی شفاف سازی خبر از برگزاری یک مزایده داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت پشم شیشه ایران با انتشار آگهی مزایده، یکی از ساختمان های اداری خود را به فروش گذاشت. تاریخ برگزاری مزایده کپشیر ۳۱ تیرماه سال جاری است.

بر اساس این گزارش شرکت پشم شیشه ایران با توجه به تصمیم مجمع عمومی، نسبت به فروش یکی از ساختمان های اداری خود در خیابان استاد مطهری به مساحت کل زیر بنا یک هزار و ۷۷۶ متر مربع در پنج طبقه با اسناد شش دانگ مجزا برای هر طبقه با ارزش پایه کارشناسی ۲۰۵ میلیارد ریال از طریق مزایده عمومی اقدام کرد.

در شرایط کلی این مزایده آمده است برای ارایه پیشنهاد قیمت و حضور در مزایده ، تهیه و تحویل ضمانت نامه بانکی یا چک تضمین شده بانکی به میزان  ۰.۵ درصد مبلغ پیشنهادی به نفع شرکت پشم شیشه ایران الزامی است.

همچنین آخرین مهلت بازدید ، تکمیل و تحویل اسناد مزایده تا ساعت ۱۶ امروز (۳۰ تیر ماه) است. بازگشایی پیشنهادها نیز فردا انجام می گیرد. کپشیر در رد یا قبول یک یا همه پیشنهادها اختیار تام دارد. پرداخت هزینه انتشار آگهی نیز بر عهده برنده مزایده است.

سابقه معاملاتی

نماد کپشیر در ابتدای معاملات امروز برای برگزاری این مزایده متوقف شد. قیمت پایانی این سهم ۳۱۸۸ ریال است. این نماد طی ۱۹ روز کاری تیر ماه، ۱۴ روز را منفی سپری کرده است. بر همین اساس قیمت سهم از ۳۵۸ تومان به ۳۱۸ تومان در این مدت کاهش یافته است.


آخرین خبرها

این شرکت ۲۲ اردیبهشت ماه مجمع سالیانه برگزار و ۱۰ تومان سود نقدی تقسیم کرد.

همچنین از آخرین خبرهای پیرامون سهم افزایش سرمایه این شرکت است. بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده ۲۶ اردیبهشت سال گذشته افزایش سرمایۀ شرکت از مبلغ ۶۷ هزار و ۱۴۰ میلیون ریال به‌مبلغ ۱۵۰ هزار میلیون ریال است که ۵۵ هزار و ۸۶۰ میلیون ریال آن از محل مطالبات و آورده نقدی و ۲۷ هزار میلیون ریال آن از محل اندوخته است.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد