Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/PdReSx
1397/05/06 - 11:17 تاريخ انتشار: 871 تعداد بازديد: 50685 كد خبر:
پس از 13 سال انتظار:
رشد بی نظیر آمازون، تب فیس بوک را کاهش داد
شرکت غول اینترنتی آمازون با انتشار گزارش عملکرد مثبت خود و اعلام سود چهارماهه 2 میلیارد دلاری، برای نخستین بار، توانست بهترین عملکرد را در 13 سال گذشته به ثبت برساند.

قیمت سهام شرکت آمازون در آخرین روز معاملاتی هفته با افزایش چهار درصدی همراه شد در حالی که با انتشار گزارش عملکرد مثبت خود، هیجانی جدید را در بازار ایجاد کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، شرکت غول اینترنتی آمازون با انتشار گزارش عملکرد مثبت خود و اعلام سود چهارماهه 2 میلیارد دلاری، برای نخستین بار، توانست بهترین عملکرد را در 13 سال گذشته به ثبت برساند.

تحلیل گران وال استریت با ابراز خرسندی از عملکرد هیأت مدیره شرکت آمازون چشم انداز آتی این شرکت را مثبت ارزیابی کردند و پیش بینی کردند که میزان درآمد این شرکت با سود اعلامی اخیر، بیشتر و بیشتر خواهد شد.

تقریبا 16 تحلیل گر برجسته در بازار آمریکا هدف قیمتی خود را بر روی سهام این شرکت، بالا ارزیابی کردند و معتقد بودند که این یک پله پیشرفت برای آمازون بوده و از این به بعد قیمت سهام این شرکت به پایین تر از قیمت کنونی باز نمی گردد.

در این میان تحلیل گران شرکت کارگزاری اوپن هیمر، بیشترین قیمت آتی را برای این سهم ثبت و اعلام کردند که قیمت هدف برای هر سهم این شرکت پس از عبور از میانگین هر سهم دو هزار و 100 دلار به دو هزار و 130دلار می رسد و نسبت به قیمت فعلی سهم، با رشد 380 دلاری رو به رو خواهد شد.

تحلیل گر شرکت تحقیقات مک کوئایر در این خصوص اعلام داشت: انقلاب آمازون که سال ها منتظر آن بودیم رخ داد. سود معنادار این شرکت می تواند آینده خوبی را برای بازار رقم بزند.

گزارش عملکرد شرکت که در روزهای کاری آخر هفته منتشر شد توانست کمی آتش ناشی از افت قیمت سهام فیسبوک را آرام کند.

آمازون در سال 1994 با فروش آنلاین کتاب، کسب و کار خود را آغاز کرد. هم اکنون از فروش محصولاتی کاملا متفاوت با کتاب، کسب و کار خود را رونق داده است.

قیمت سهام این شرکت از ابتدای سال تا به حال توانسته با رشد 54 درصدی همراه شود و ارزش بازار خود را به 916 میلیارد دلار رسانده است.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد