Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/MbBLgy
1397/05/09 - 14:51 تاريخ انتشار: 723 تعداد بازديد: 50772 كد خبر:
پیش بینی مورگان استنلی:
بازارهای جهانی با صف های سنگین فروش مواجه خواهند شد
مورگان استنلی در تازه ترین تحلیل منتشر شده در خصوص بازارهای جهانی اعلام کرد شاخص ها با بدترین صف های فروش نسبت به فوریه رو به رو خواهند شد.

مورگان استنلی در تازه ترین آمار خود بیان داشت که روند صعودی شاخص ها در حال اتمام است و بازارها کماکان وارد روند نزولی خواهند شد و بازارها به تدریج شاهد صف های فروش شوند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، مورگان استنلی در تازه ترین تحلیل منتشر شده در خصوص بازارهای جهانی اعلام کرد شاخص ها با بدترین صف های فروش نسبت به فوریه رو به رو خواهند شد.

با عملکرد مناسب آمازون و گزاش قوی چهار ماهه دوم این شرکت، سهامداران با این سوال رو به رو هستند که از این به بعد بازار در چه وضعتیی به سر می برد ؟

تحلیل گران معتقدند روند نزولی و آغاز صف های فروش به آهستگی ایجاد خواهد شد و این روند بسیار پایدار خواهد بود. در این بین، برندگان بازار در سال جاری، با رکود در سبد سهامی مواجه می شوند .به همین ترتیب فصل ایجاد صف های فروش نزدیک شده است و روند اصلاحی در بازارها در حال آغاز شدن است.

 

این روند اصلاحی، تآثیر بسیار منفی بر میانگین سود پرتفوی سهامداران دارد.

این در حالی است که، قیمت سهام نتفلیکس و فیسبوک با افت 20 درصدی نسبت به آخرین روزهای اوج خود مواجه شدند و خبرهای ناامیدکننده در هفته گذشته تاثیر زیادی بر روند حرکتی قیمت این سهم ها داشت .

در بازار امروز پیش بینی کارشناسان کمی به حقیقت پیوست و شاخص نزدک افت 1.4 درصدی داشت و داوجونز و اس اند پی نیز 0.5 درصد افت کردند.

 

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد