Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/wYm2Lw
1397/05/10 - 12:30 تاريخ انتشار: 1276 تعداد بازديد: 50804 كد خبر:
در فرابورس ایران رقم می‌خورد؛
انجام یک پذیره نویسی و یک بلوک تا پایان مرداد
صندوق سرمایه‌گذاری اندیشه‌ورزان صباتأمین در نظر دارد تعداد 100 میلیون از واحدهای سرمایه‌گذاری خود را در نماد «اوصتا» از طریق بازار ابزارهای نوین مالی پذیره‌نویسی کند.

 

واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌های سرمایه‌گذاری اندیشه‌ورزان صبا تامین از روز شنبه 13 مردادماه به مدت 5 روز کاری پذیره‌نویسی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از فرابورس ایران، صندوق سرمایه‌گذاری اندیشه‌ورزان صباتأمین در نظر دارد تعداد 100 میلیون از واحدهای سرمایه‌گذاری خود را در نماد «اوصتا» از طریق بازار ابزارهای نوین مالی پذیره‌نویسی کند.

موضوع فعالیت این صندوق، سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار با درآمد ثابت، سپرده‌ها و گواهی‌های سپرده بانکی، سهام و حق تقدم پذیرفته‌شده در بورس تهران و فرابورس ایران و گواهی سپرده کالایی است.

نحوه پذیره‌نویسی واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق‌های سرمایه‌گذاری اندیشه‌ورزان صبا تامین به قیمت ثابت (معادل ارزش مبنا) و ارزش مبنای هر واحد نیز 10 هزار ریال است.

 بر اساس این گزارش، شرکت‌ کارگزاری صبا تامین به عنوان مدیر، شرکت سبدگردان آسمان به عنوان متولی، موسسه حسابرسی دش و همکاران به عنوان حسابرس و شرکت تامین سرمایه امین، بازارگردان این صندوق معرفی شده‌اند.

استقبال کم‌نظیر معامله‌گران برای پذیره‌نویسی اوراق اجاره ریل1401

پذیره‌نویسی اوراق اجاره شرکت واسط مالی اسفند چهارم در نماد معاملاتی ریل1401 که از دیروز به مدت سه روز کاری آغاز شده بود در پی استقبال معامله‌گران، در نخستین روز به اتمام رسید.

بدین ترتیب شاهد پذیره‌نویسی تعداد 3000 هزار ورقه ریل 1401 به ارزش 300 میلیارد ریال که در روز دوم مردادماه امسال پذیرش شده است، بودیم. نرخ این اوراق 16 درصد سالانه تا سررسید، موعد پرداخت سود هر 3 ماه یک‌بار از انتشار و موضوع انتشار آن نیز تامین نقدینگی خرید واگن است.

از اطلاعات دیگر این پذیره‌نویسی می‌توان به متعهد پذیره‌نویسی و بازارگردان که شرکت تامین سرمایه تمدن است اشاره کرد. ضامن و عامل فروش این پذیره‌نویسی نیز به ترتیب بانک آینده و شرکت کارگزاری بانک آینده تعیین شدند.

عرضه عمده 54.19 درصدی شرکت ملارد شیر

22 مردادماه جاری شرکت خدمات مدیریت صباتامین به وکالت از شرکت سرمایه‌گذاری دارویی تامین در نظر دارد 99.99 درصد از سهام شرکت ملارد شیر را از طریق عرضه در بازار سوم فرابورس ایران به فروش برساند.

قیمت پایه هر سهم شرکت ملارد شیر 2 هزار و 974 ریال در نظر گرفته شده است و بدین ترتیب 299 میلیون و 998 هزار سهم این شرکت روز بیست و دوم این ماه عرضه می‌شود.

بر این اساس بازار سوم فرابورس ایران میزبان عرضه این بلوک است که از سوی شرکت کارگزاری صباتامین به عنوان کارگزار عرضه‌کننده روی میز فروش می‌رود.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد