Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/gFeHMK
1397/05/13 - 12:46 تاريخ انتشار: 700 تعداد بازديد: 50839 كد خبر:
ثبت معامله ۶۵۰ هزار تن انواع محصول در بورس کالای ایران
در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۱۴۶ هزار و ۷۴ تن انواع کالا به ارزش ۴ هزار و ۸۴۱ میلیارد ریال معامله شد.در این تالار ۶ هزار و ۱۴۵ تن مس، ۱۳۷ هزار و ۷۱۷ تن فولاد، ۲ هزار و ۶۰ تن آلومینیوم، ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها و همچنین ۱۴۰ تن کنسانتره مولیبدن از سوی مشتریان خریداری شد.


در هفته منتهی به ۱۱ مرداد ماه حدود ۶۵۰ هزار و ۸۵۴ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۱۶ هزار و ۹۵۷ میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از کالا خبر، طی هفته گذشته، در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۱۴۶ هزار و ۷۴ تن انواع کالا به ارزش ۴ هزار و ۸۴۱ میلیارد ریال معامله شد.در این تالار ۶ هزار و ۱۴۵ تن مس، ۱۳۷ هزار و ۷۱۷  تن فولاد، ۲ هزار و ۶۰  تن آلومینیوم، ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها و همچنین ۱۴۰ تن کنسانتره مولیبدن از سوی مشتریان خریداری شد.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۴۳۷ هزار و ۸۸۱ تن انواع کالا به ارزش ۱۰ هزار و ۴۱۶ میلیارد ریال به فروش رسید.در این تالار، ۱۰۳ هزار و ۶۶۱ تن قیر، ۶۵ هزار و ۷۲۷ تن مواد پلیمری، ۴۱ هزار و ۱۸۲ تن مواد شیمیایی، ۷ هزار و ۹۷۰ تن گوگرد، یک هزار و ۵۸۷ تن روغن، ۷۵۴  تن عایق رطوبتی، ۲۰۱ هزار تن وکیوم باتوم، ۳ هزار تن سلاپس واکس و ۱۳هزار تن لوب کات معامله شد.

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز طی هفته مذکور، شاهد معامله ۶۶ هزار و ۸۹۷ تن انواع کالا به ارزش بیش از یک هزار و ۶۹۹ میلیارد ریال بود؛ در این تالار دادوستد ۳ هزار و ۷۷۰ تن روغن خام، ۳۴ هزار و ۴۰۰ تن گندم، ۲۸ هزار و ۷۰۰ تن شکر،  ۸ تن و ۱۹۵ کیلوگرم زعفران و ۲۰ تن خرما مشاهده شد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد