Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/xeSVaq
1397/06/05 - 15:40 تاريخ انتشار: 924 تعداد بازديد: 51353 كد خبر:
کم رونقی معاملات کامودیتی ها در پی تعطیلات انگلیس
کاهش تعداد دکل‌ های نفتی و کاهش ذخایر نفت آمریکا در هفته گذشته و همچنین ادامه جنگ تجاری آمریکا، سبب تقویت قیمت نفت شده بود در حالی که امروز با شروع نخستین روز کاری هفته قیمت این کالا با روند کاهشی همراه شد.

قیمت نفت در معاملات نخستین روز کاری هفته با روند کاهشی همراه شد در حالی که نگرانی از برطرف نشدن اختلافات تجاری میان چین و آمریکا و همچنین تحریم های آتی ایران بازار این کالا را دگرگون کرد.

به گزاش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، کاهش تعداد دکل‌ های نفتی و کاهش ذخایر نفت آمریکا در هفته گذشته و همچنین ادامه جنگ تجاری آمریکا، سبب تقویت قیمت نفت شده بود در حالی که امروز با شروع نخستین روز کاری هفته قیمت این کالا با روند کاهشی همراه شد.

از سوی دیگر، کم رونقی معاملات کالایی به دلیل مصادف شدن با تعطیلات رسمی در بریتانیا موجب افت تقاضای خرید نفت در بازار شد.

به این ترتیب قیمت نفت برنت دریای شمال با افت 0.3 درصدی به هر بشکه 75 دلار و 86 سنت رسید . قیمت نفت وست تگزاس آمریکا نیز با کاهش 0.4 درصدی هر بشکه 68 دلار و 42 سنت معامله شد.

اما قیمت طلا در بازار جهانی با افت 0.2 درصدی به هر اونس یک هزار و 210 دلار رسید . بورس فلزات لندن نیز به دلیل مصادف شدن با تعطیلات بانکی امروز فعالیتی نداشته است.

 

 

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد