Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
اقتصاد کلان
https://goo.gl/3daZsY
1397/06/19 - 10:25 تاريخ انتشار: 679 تعداد بازديد: 51637 كد خبر:
کشتی آرای مطرح کرد؛
کاهش ۳۵۰ هزار تومانی حباب سکه در هفته جاری
محمد کشتی آرای، کاهش حباب سکه را به دلیل کم شدن تقاضا برای این کالا دانست و افزود: نوبت بعدی سکه‌های پیش فروش شده در مهر و آبان عرضه خواهد شد که با ورود آن‌ها به بازار حباب سکه با کاهش بیشتری مواجه می‌شود و این روند تعادل در بازار طلا و سکه را به همراه خواهد داشت.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: هم اکنون حباب سکه ۸۰۰ هزار تومان است که نسبت به حباب ۱ میلیون و صد هزار تومانی چند روز اخیر با کاهش ۳۵۰ هزارتومانی مواجه شده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه( سنا) ، محمد کشتی آرای در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما، کاهش حباب سکه را به دلیل کم شدن تقاضا برای این کالا دانست و افزود: نوبت بعدی سکه‌های پیش فروش شده در مهر و آبان عرضه خواهد شد که با ورود آن‌ها به بازار، حباب سکه با کاهش بیشتری مواجه می‌شود و این روند تعادل در بازار طلا و سکه را به همراه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه تا چند ماه پیش قیمت طلا و سکه در طول روز ۲ تا ۳ بار با تغییر مواجه می‌شد، گفت: هم اکنون قیمت ها تا ۴۰ بار نیز در طول یک روز تغییر می‌یابد که نوسانات ارز دلیل اصلی این تحولات است.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با اشاره به کاهش ۶۰۰ هزارتومانی قیمت سکه در این هفته نسبت به هفته گذشته افزود: اعلام بخشنامه جدید بانک مرکزی برای ساماندهی بازار ارز سبب کاهش قیمت ارز شد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد