Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
شركت ها و مجامع
https://goo.gl/XV8uLb
1397/06/24 - 11:10 تاريخ انتشار: 776 تعداد بازديد: 51737 كد خبر:
رشد قیمت فروش برای "شوینده"
بنظر می رسد افزایش قیمت سهام "شوینده"، ناشی از اخذ مجوز افزایش نرخ گروه محصولات شرکت های شوینده که در ادامه توضیح داده شده و همچنین انتظارات فعالان بازار سرمایه در مورد تغییرات آتی در عملیات شرکت است.

شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر پس از نوسان قیمت سهام اعلام داشت از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی منتهی به پایان خرداد سال جاری ) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر در اطلاعیه شفاف سازی خود اعلام کرده است، به نظر می رسد افزایش قیمت سهام ناشی از اخذ مجوز افزایش نرخ گروه محصولات شرکت های شوینده که در ادامه توضیح داده شده و همچنین انتظارات فعالان بازار سرمایه در مورد تغییرات آتی در عملیات شرکت است.

"شوینده" در ارتباط با افزایش نرخ فروش اعلام کرده است ،همانگونه که در نامه سه شرکت زیر مجموعه فرعی این هلدینگ (پاکسان،گلتاش و ساینا) اطلاع رسانی شده است بر اساس مجوز اخذ شده از انجمن صنایع شوینده ،آرایشی و بهداشتی شرکت های گروه شوینده مجاز خواهند بود نرخ فروش محصولات نهایی خود را به میزان ١٨ تا ٢٠ درصد افزایش دهند .

لازم بذکر است با توجه به افزایش نرخ تامین ارز مورد نیاز جهت واردات مواد اولیه و ادوات بسته بندی وارداتی از بازار ثانویه و همچنین افزایش نرخ مواد اولیه و ادوات بسته بندی داخلی ،این افزایش نرخ که عمدتا از هفته آخر شهریور ماه ١٣٩٧ بر روی محصولات نهایی تولید اعمال خواهد شد ،بمنظور پوشش تبعات ناشی از افزایش نرخ مواد اولیه بر روی بهای تمام شده محصولات تولید شده است.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد