Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/X8ta9Z
1397/06/26 - 15:21 تاريخ انتشار: 4672 تعداد بازديد: 51793 كد خبر:
در نشست خبری تجارت الکترونیک پارسیان کیش مطرح شد؛
عرضه اولیه 40 میلیون سهام "تاپکیش"
زمان عرضه اولیه هفتمین شرکت بازار مشخص و مقرر شد ۱۰ درصد از سهام شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش با سرمایه ۴۰ میلیارد تومانی معادل ۴۰ میلیون سهم، شنبه آینده در بازار دوم فرابورس واگذار شود. در این واگذاری محدوده قیمت هر سهم «تاپکیش» بین ۱۶۰ تا ۱۷۰ تومان بوده و هر فرد حقیقی و حقوقی قادر به خرید حداکثر ۸۰۰ سهم خواهد بود.

چهلمین نشست خبری «یک دیدار - یک عرضه» که به تشریح ظرفیت‌های شرکت تجارت ‏الکترونیک ‏پارسیان کیش اختصاص دارد، امروز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، در ابتدای این جلسه علیرضا بهمنی مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش نکاتی را در خصوص فعالیت این شرکت برشمرد و گفت: شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش با نماد "تاپکیش" بعنوان نود چهارمین شرکت در بازار دوم معاملات فرابورس در گروه تجارت عمده فروشی به جز وسایل نقلیه موتور طی هفته گذشته پذیرش و درج نماد شد.

وی در ادامه افزود: این شرکت در سال 87 توسط شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، با سرمایه اولیه یک میلیارد تومان به ثبت رسید و طی 3 مرحله افزایش سرمایه در حال حاضر به سرمایه  40 میلیارد تومان رسیده است. سهامدارعمده متعهد شده 10 درصد سهام را درعرضه اولیه و 10 درصد دیگر را ظرف 6 ماه بعد از عرضه اولیه، واگذار کند.

مدیرعامل "تاپکیش" در خصوص سهامداران عمده این شرکت نیز این چنین گفت: 80 درصد سهام این شرکت 40 میلیارد تومانی که در حال حاضر دارای ۲۳۱ نیروی انسانی است، به داده پردازی بانک پارسیان و 19.9 درصد سهم به تجارت الکترونیک پارسیان اختصاص دارد.

وی افزود: با توجه به اینکه 90 درصد تراکنش ها در بانک پارسیان بصورت الکترونیک انجام می شود، "تاپکیش" توانسته در عرصه تامین تجهیزات بانکداری الکترونیکی، لوازم جانبی و ارائه خدمات پشتیبانی و سخت افزاری مورد نیاز گروه بانک پارسیان موفق باشد. همچنین قابلیت سرویس دهی به بانک های متعدد از جمله بانک های  سامان، پست بانک،پاسارگاد و اقتصاد نوین در دستور کار این شرکت قرار داشته است.

در بخش دیگری از این نشست، علیرضا بهمنی به فعالیت های تولیدی،پشتیبانی و بازرگانی این شرکت اشاره کرد و گفت: فعالیت ها و خدمات تولیدی قابل ارائه به مشتریان شامل خط تولید چاپ و برش رول کاغذ حرارتی، دستگاه پوز و ATM،خط مونتاژ و تعمیر دستگاه پوز،خط تولید آداپتور 8 و 12 ولت و خط تولید کارت های مغناطیسی بانکی است.

وی افزود: فعالیت های خدمات پشتیبانی نیز شامل ارائه خدمات پشتیبانی و  ATM،ارائه خدمات پشتیبانی و سرویس دستگاه پوز و خدمات پرستاری، پول گذاری و پشتیبانی دستگاه ATM منصوبه در جزیره کیش است.

این مقام مسئول در خصوص مشتریان شرکت تصریح کرد: بانک های پارسیان،سامان،پست بانک،آینده،مسکن و کارآفرین،شرکت های دولتی ایرانسل،تالیا و رایتل،همچنین شرکت های خصوصی کاغذ گستران رول،تجارت الکترونیک پارسیان،فن آوا کارت،پرداخت الکترونیک سامان کیش،داده پردازی ایران و تجارت الکترونیک ارتباط فردا جزء مشتریان شرکت هستند.

وی 10 برنامه آتی شرکت را نیز این چنین برشمرد: تجهیز کلیه دستگاه ها به سیستم NFC و ثبت اثر انگشت و بارکد خوان، توسعه شعب مجازی و تهیه دستگاه های VTM و کیوسک، توسعه دستگاه های MPOS، پوشش کامل کلیه دستگاه های خودپرداز بانک پارسیان اعم از پرستاری، پول گذاری و  پشتیبانی سخت افزاری دستگاه ها از برنامه های پیش روی مهم این شرکت است.

وی در ادامه این جلسه گفت: باتوجه به دراختیار داشتن مجهز ترین خط تعمیر پوز ایران، شرکت قصد دارد ضمن بومی سازی دستگاه ها ظرفیت خط تعمیر از 900 به 1400 دستگاه در روز برساند.

مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش  همچنین گفت: شرکت در چندماه آتی به حوزه سیم کارت وارد خواهد شد، در این خصوص در مناقصه رایتل شرکت کرده و برنده شدیم،در همین راستا ۵ میلیون سیم کارت به رایتل تحویل داده می شود.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
5 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد