Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/9cZWWf
1397/06/31 - 15:29 تاريخ انتشار: 712 تعداد بازديد: 51843 كد خبر:
40 میلیون سهم تجارت الکترونیک پارسیان کیش در بازار دوم عرضه شد:
کشف قیمت 1700 ریالی هر سهم «تاپکیش» در پنجمین عرضه اولیه امسال فرابورس
امروز 31 شهریورماه 1397 در جریان عرضه اولیه سهام شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش در نماد «تاپکیش» که مدیر عرضه و متعهد خرید آن نیز شرکت کارگزاری بانک پارسیان بود، تعداد 40 میلیون سهم معادل 10 درصد از سهام این شرکت روی تابلو معاملات رفت که روش این عرضه اولیه بوک بیلدینگ و دامنه قیمتی ثبت سفارش از یک‌هزار و 600 ریال تا یک هزار و 700 ریال متغیر بود.

پنجمین عرضه اولیه امسال فرابورس ایران در پایان نیمسال نخست 1397 با کشف قیمت یک هزار و 700 ریالی هر سهم شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش در بازار دوم و اختصاص حداکثر 235 سهم به هر کد معاملاتی پایان پذیرفت.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا) و به نقل از فرابورس، امروز 31 شهریورماه 1397 در جریان عرضه اولیه سهام شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش در نماد «تاپکیش» که مدیر عرضه و متعهد خرید آن نیز شرکت کارگزاری بانک پارسیان بود، تعداد 40 میلیون سهم معادل 10 درصد از سهام این شرکت روی تابلو معاملات رفت که روش این عرضه اولیه بوک بیلدینگ و دامنه قیمتی ثبت سفارش از یک‌هزار و 600 ریال تا یک هزار و 700 ریال متغیر بود.

در عرضه اولیه «تاپکیش» که هفتمین عرضه اولیه امسال بازار سهام نیز به شمار می‌رود با آنکه حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی 800 سهم تعیین شده بود، در پی مشارکت 170 هزار و 450 نفری خریداران به هر کد تعداد 235 سهم تخصیص یافت.

در چهلمین نشست خبری یک دیدار، یک عرضه مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش اهم فعالیت‌های انجام‌شده در این شرکت را در دو سال اخیر شامل خرید دستگاه‌های چاپ، برش و بسته‌بندی برای ایجاد خطوط جدید تولید کاغذ کارت‌خوان و خودپرداز، رشد قابل توجه تعمیر دستگاه‌های کارت‌خوان نسبت به سال 1395، شرکت در مناقصات تعمیرات و تامین دستگاه‌های کارت‌خوان، تامین کاغذ و پشتیبانی خدمات دستگاه‌های خودپرداز و اخذ قراردادهای جدید، عقد قرارداد فروش کاغذ با برخی از بانک‌ها و شرکت‌های PSP برشمرد.

علیرضا بهمنی همچنین فعالیت‌های اصلی شرکت را متمرکز در سه بخش «تولیدی»، «پشتیبانی و خدمات» و «بازرگانی» اعلام کرده و گفته بود: در بخش تولید شاخه‌های اصلی فعالیت «تاپکیش» شامل تولید آداپتور دستگاه‌های کارت‌خوان، تولید، چاپ و برش کاغذ حرارتی دستگاه‌های کارت‌خوان و خودپرداز، شخصی‌سازی کارت‌های بانکی و تولید صندوق‌های فروشگاهی است و اهم فعالیت‌های شرکت در حوزه پشتیبانی و خدمات را نیز مواردی همچون طراحی و پیاده‌سازی دیتاسنتر، انجام تمامی خدمات شبکه‌های کامپیوتری، خدمات پرستاری و پول گذاری دستگاه‌های خودپرداز و ... به خود اختصاص داده است.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد