Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
شركت ها و مجامع
https://goo.gl/tnqfkx
1397/07/01 - 11:45 تاريخ انتشار: 636 تعداد بازديد: 51864 كد خبر:
شفاف سازی "سمگا" از رشد قیمتی اخیر
شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران اعلام کرده است، فروش قسمتی از سهام شرکت افق نیایش را در برنامه خود دارد که در سامانه کدال هم آن را منتشر کرده است.

شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران بعد از رشد قیمتی چند روز اخیر که منجر به توقف نماد شد،‌ اقدام به ارایه گزارش شفاف سازی کرد.

 به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، این شرکت در گزارش شفاف سازی اعلام کرده است از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت تا مقطع فعلی) تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است.

با این وجود شرکت گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران اعلام کرده است، فروش قسمتی از سهام شرکت افق نیایش را در برنامه خود دارد که در سامانه کدال هم آن را منتشر کرده است. براین اساس به نظر می رسد نوسان قیمت سهام طی روزهای گذشته ناشی از شرایط بازار و خرید و فروش توسط سهامداران صورت گرفته است.

"سمگا" در سابقه معاملاتی خود 10 روز مثبت متوالی داشته است. برهمین اساس قیمت این سهم از 246 تومان در تاریخ 11 شهریورماه به 470 تومان در اول مهر رسید. همچنین از 12 شهریور تاکنون تمامی تغییر مالکیت های این سهم به نفع بازیگران خرد بازار بوده و حقوقی ها عمدتا در سمت عرضه فعالیت بیشتری داشته اند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد