Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/We93oe
1397/07/04 - 10:27 تاريخ انتشار: 1051 تعداد بازديد: 51950 كد خبر:
شاخص به 180 هزار واحد نزدیک شد،
بازدهی های جذاب؛ نتیجه اعتماد به بازار سهام
بازار سهام امروز و در پی صحبت های دیشب رییس جمهوری در نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل و صحبت های مثبت اروپایی ها در خصوص همکاری با ایران، روندی مثبت را آغاز کرد. فلزات اساسی، محصولات شیمیایی، معدنی ها، فرآورده های نفتی، بانکی ها و سرمایه گذاری ها مورد توجه ویژه سرمایه گذاران قرار گرفته اند.
 

بازار سهام روزهای پرافتخاری را پشت سر می گذارد. صعود پشت صعود. رکورد شکنی های مداوم، شاخص کل معاملات روز گذشته خود را در ساعات آغازین معاملات روز بعد به چالش می کشد. بازار این روزهای ما دیدن دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، بازار امروز و در پی صحبت های دیشب رییس جمهوری در نشست سالانه مجمع عمومی سازمان ملل و صحبت های مثبت اروپایی ها در خصوص همکاری با ایران، روندی مثبت را آغاز کرد. فلزات اساسی، محصولات شیمیایی، معدنی ها، فرآورده های نفتی، بانکی ها و سرمایه گذاری ها مورد توجه ویژه سرمایه گذاران قرار گرفته اند.

شاخص کل بورس، امروز با  ورود نقدینگی تازه به بازار سهام ، عرصه جدیدی را کشف کرد و توانست با رشد 4800 واحدی از کانال 179 هزار واحد عبور کند و اثری تازه از خود به جای بگذارد.

بازدهی بازار سهام طی یک سال اخیر از 100 درصد عبور کرد. سرمایه گذارانی که به بازار سرمایه اعتماد داشته اند، حالا شهد شیرین این اعتماد را از بازار می نوشند.

بازار سهام در چهارمین روز از مهر ماه سال 97 شمسی توانست با رشد4792  واحدی از 179 هزار واحد نیز عبور کند و با اقتدار در چند قدمی 180 هزار واحد بایستد.

شاخص هم وزن در معاملات امروز تا به این ساعت با رشد 691 واحدی بر روی عدد 31 هزار واحد قرار دارد. تا این لحظه بازار ارزش معاملات از 705 میلیارد تومان گذشته است.

گزارش های فعالیت ماهانه  شرکت ها همچنان حاکی از رشد مقداری فروش نمادهای موثر بر بازار است، که این امر می تواند خبر خوبی برای کلیت بازار به شمار آید. به نظر می رسد با توجه به رشد افسار گسیخته نرخ انواع ارز، همچنان شاهد  به نظر میرسد رشد قیمت سهام شرکت های صادرات محور باشیم و نمادهای بزرگ و متاثر همچنان روزهای پرتقاضایی را در پیش داشته باشند.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد