Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/qx4dTb
1397/07/15 - 15:16 تاريخ انتشار: 649 تعداد بازديد: 52182 كد خبر:
برگزاری سمپوزیوم بازار سرمایه بین‌الملل در شانگهای
فدراسیون جهانی بورس‌ها در مشارکت با بورس سهام شانگهای سمیناری در خصوص آینده بازارهای سرمایه در سطح بین‌الملل برگزار کرد.


فدراسیون جهانی بورس‌ها در مشارکت با بورس سهام شانگهای سمیناری در خصوص آینده بازارهای سرمایه در سطح بین‌الملل برگزار کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، طی این گردهمایی، اعضای فدراسیون و سایر ذینفعان بینالمللی بازارهای سرمایه در نشستی مشترک آینده بازارهای مالی را با تمرکز بر سه محور «شانگهای بهعنوان مرکز مالی آینده»، «نقش فناوریهای معاملاتی» و «تأمین مالی پایدار» بررسی کردند.

نقش بورسها و نهادهای مالی در رشد و توسعه بازارهای سرمایه و تأثیر فناوریهای نوین بهویژه اپلیکیشنهایی مانند «هوش مصنوعی»، «بلاکچین» و «کلود» در تغییر ماهیت صنعت بورس و تعریف جدیدی از عملکرد بازارهای بورسی مورد بررسی قرارگرفت.

نقش فعالان بازار به عنوان پلی میان بورسها و سرمایهگذاران در ایجاد یک محیط اقتصادی پایدار از دیگر موضوعات مورد بحث در این همایش بود. چین طی سالهای اخیر شاهد موفقیتهای چشمگیری در گشودن بازارهای مالی خود روی سرمایهگذاران خارجی و همچنین ایجاد مرکز مالی بینالمللی شانگهای با هدف اولویت بخشی به محصولات نوین مالی، نوآوری در کسب و کار مالی و فناوریهای معاملاتی و همچنین کمک به توسعه و رشد بازار سرمایه بینالملل بوده است.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد