Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
شركت ها و مجامع
https://goo.gl/H2eDN1
1397/07/21 - 11:16 تاريخ انتشار: 665 تعداد بازديد: 52291 كد خبر:
گلتاش محصولاتش را گران می کند
کلیه محصولات تولیدی "شگل"، شامل انواع شامپو، انواع مایع دستشویی، انواع خمیر دندان و صابون معادل ٢٠درصد نرخ فروش قبلی افزایش نرخ دارد.
 
 

گلتاش مجوز افزایش نرخ گرفت. بر اساس گزارش ها، این شرکت در نیمه نخست سال 15 درصد افزایش نرخ داشت و در مرحله دوم 20 درصد نسبت به نرخ قبلی افزایش قیمت دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت گلتاش امروز با انتشار اطلاعیه ای در شبکه کدال از اعمال افزایش نرخ بر محصولاتش خبر داد.

بر اساس این اطلاعیه، کلیه محصولات تولیدی این شرکت، شامل انواع شامپو، انواع مایع دستشویی، انواع خمیر دندان و صابون معادل ٢٠درصد نرخ فروش قبلی افزایش نرخ دارد.

این شرکت اعلام کرده است با توجه به وضعیت بازار و موجودی ها پیش بینی می شود این افزایش نرخ به تدریج از 21 مهرماه 97، اعمال شود.

"شگل" در این اطلاعیه آورده است، با توجه به تامین ارز مورد نیاز مواد اولیه و ادوات بسته بندی وارداتی از طریق بازار ثانویه و همچنین افزایش نرخ مواد اولیه و ادوات بسته بندی داخلی، این افزایش نرخ به منظور جبران تبعات ناشی از افزایش قیمت تمام شده عوامل تولید موارد مذکور است.

برهمین اساس، طبق صورت های مالی سال مالی منتهی به ٣٠آذرماه ١٣٩۶ معادل ٩۶درصد کل فروش شرکت مربوط به فروش داخلی بوده و برآورد سال مالی جاری نیز در حد ٩۵.۵درصد است.

یادآور می شود، که این شرکت در اوایل سال جاری نیز مجوز 15 درصدی افزایش نرخ دریافت کرد و این افزایش قیمت ها برای دومین بار از ابتدای سال است.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد