Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بازار سرمايه
https://goo.gl/4vT6SQ
1397/07/21 - 14:02 تاريخ انتشار: 1015 تعداد بازديد: 52303 كد خبر:
پورابراهیمی:
شرایط هدایت نقدینگی از بازار ارز به بورس فراهم است/بازار سرمایه ظرفیت جذب نقدینگی را دارد
با توجه به بالا بودن نرخ بازده بازار سرمایه در مدت اخیر و تبعات مثبتی که برای سرمایه گذاران دارد انگیزه برای سرمایه گذاری در بورس بالا رفته است.


رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرایط هدایت نقدینگی از بازار ارز به بازار سرمایه فراهم است،گفت:بازار سرمایه ظرفیت جذب نقدینگی را دارد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از خانه ملت، محمدرضا پورابراهیمی، در خصوص وضعیت بورس گفت: در وضعیت فعلی بازار می توان نقدینگی قابل توجهی را به بازار سرمایه سوق داد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به بالا بودن نرخ بازده بازار سرمایه در مدت اخیر و تبعات مثبتی که برای سرمایه گذاران دارد انگیزه برای سرمایه گذاری در بورس بالا رفته است.  

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:حدودا 300 الی 400 میلیارد تومان خالص افزایش حضور منابع سرمایه گذاران حقیقی در بورس در مدت اخیر بوده که نکته مهمی محسوب می شود چرا که درباره حضور شرکت های حقیقی در بورس خیلی نمی توان تحلیل کرد.

روزانه 400 میلیارد منابع بخش حقیقی به بازار سرمایه اضافه شده است

پورابراهیمی داورانی در ادامه تصریح کرد: بر اساس آمار روزانه 400 میلیارد منابع بخش حقیقی به بازار سرمایه اضافه شده است، البته بازار سرمایه ظرفیت جذب نقدینگی را دارد.

وی گفت:در چند ماه اخیر بازدهی بالای در بورس وجود داشته است.تعدیل قیمت به واسطه نقش تغییر نرخ ارز در ارزش دارایی پایه شرکت های بورسی بویژه شرکت های صادراتی انجام شده است.     

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:پیش بینی می شود با توجه به ظرفیت مناسب بازار سرمایه،شرایط هدایت نقدینگی از بازار ارز به این بازار فراهم شود.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد