Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
اقتصاد کلان
https://goo.gl/YC8m54
1397/08/01 - 10:56 تاريخ انتشار: 615 تعداد بازديد: 52515 كد خبر:
وزیران پیشنهادی دولت در جمع فعالان بخش خصوصی
بعد از اینکه وزارتخانه های اقتصاد و کار مدتی با سرپرست مدیریت شدند و استعفای وزیران صنعت و راه شهرسازی از سوی رئیس جمهوری پذیرفته شد، حجت الاسلام حسن روحانی 29 مهر ماه چهار وزیر پیشنهادی خود را برای اخذ رای اعتماد به مجلس معرفی کرد.


وزیران پیشنهادی وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز (سه شنبه) در جمع فعالان بخش خصوصی حاضر شدند تا سخنان بخش خصوصی را بشنوند و برنامه های خود را تشریح کنند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، در نشست امروز که در اتاق بازرگانی ایران برگزار می شود، قرار است سه وزیر پیشنهادی اقتصاد، تعاون و صنعت هر کدام به مدت یک ساعت در جمع فعالان بخش خصوصی حاضر شوند و برنامه های خود را تشریح کنند.
رییس‌جمهوری در نامه ای به رئیس مجلس شورای اسلامی، «محمد اسلامی» را به عنوان وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی، «فرهاد دژپسند» را به عنوان وزیر پیشنهادی امور اقتصادی و دارایی، «محمد شریعتمداری» را به عنوان وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین «رضا رحمانی» را به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت به مجلس معرفی کرده است.
عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت شنبه این هفته از مسئولیت خود در این وزارتخانه ها استعفا دادند که رییس جمهوری استعفای آنها را پذیرفت.
روحانی پس از این استعفاها در احکامی «محمد اسلامی» و «رضا رحمانی» را به عنوان سرپرست وزارتخانه های راه و شهرسازی و صنعت، معدن و تجارت منصوب کرد.
انوشیروان محسنی بندپی نیز پس از استیضاح علی ربیعی از مردادماه 97 سرپرستی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را برعهده دارد.
مسعود کرباسیان وزیر پیشین امور اقتصادی و دارایی نیز چهارم شهریورماه در مجلس استیضاح شد که پس از استیضاح وی، «سید رحمت الله اکرمی» با حکم رییس جمهوری سرپرستی این وزارتخانه را برعهده گرفت. جلسه رای اعتماد به وزیران پیشنهادی پنجم آبان برگزار می شود.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد