Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/1NTjnF
1397/08/09 - 11:10 تاريخ انتشار: 1076 تعداد بازديد: 52676 كد خبر:
افزایش قیمت نفت در بازارهای جهانی
قیمت نفت برای اولین بار در طی ۳ جلسه گذشته شاهد افزایش بود، اما افزایش عرضه و نگرانی‌ها از چشم انداز ضعیف تقاضا در کنار تبعات جنگ تجاری همچنان بر بازار سایه افکنده است.


قیمت هر بشکه‌ نفت برنت امروز با ۳۶ سنت افزایش به ۷۶ دلار و ۲۷ سنت رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، به نقل از رویترز، قیمت نفت برای اولین بار در طی سه جلسه گذشته شاهد افزایش بود، اما افزایش عرضه و نگرانی‌ها از چشم انداز ضعیف تقاضا در کنار تبعات جنگ تجاری همچنان بر بازار سایه افکنده است.

قیمت هر بشکه‌ نفت برنت امروز با ۳۶ سنت افزایش به ۷۶ دلار و ۲۷ سنت رسید. قیمت نفت برنت روز سه شنبه ۱.۸ درصد کاهش داشت و تا رقم ۷۵ دلار و ۹ سنت پایین آمد.

قیمت نفت وست تگزاس اینترمدییت آمریکا هم امروز با ۲۷ سنت افزایش به ۶۶ دلار و ۴۵ سنت رسید. قیمت نفت خام آمریکا در جلسه قبلی ۱.۳ درصد کاهش داشت و تا رقم ۶۵ دلار و ۳۳ سنت پایین آمد. قیمت هر دو شاخص نفتی نسبت به بالاترین رقم های چهار سال گذشته که در هفته نخست ماه اکتبر به ثبت رسیده بود، حدود ۱۰ دلار کاهش‌ داشته و در مسیر ثبت بدترین عملکرد ماهانه از جولای ۲۰۱۶ تاکنون قرار دارد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا گفته، فکر می کند که در زمینه تجاری به یک قرارداد بسیاربزرگ با چین دست خواهد یافت. وی در عین حال هشدار داده که آمادگی دارد تا در صورت عدم دستیابی به یک توافق تجاری میلیاردها دلار تعرفه دیگر بر کالاهای چینی وضع نماید.

ترامپ همچنین گفته تمایل دارد همین‌حالا یک توافق تجاری منعقد نماید، اما چین آمادگی این کار را ندارد. وی توضیح‌بیشتری‌در این خصوص ارائه نکرده است.

سرمایه گذاران همچنین درانتظار انتشار آمارهای دولتی در مورد میزان ذخایر انرژی آمریکا در روز چهارشنبه هستند.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد