Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/seUCx7
1397/08/13 - 12:22 تاريخ انتشار: 938 تعداد بازديد: 52746 كد خبر:
با عرضه 10 درصد از سهام پتروشیمی قائد بصیر رقم می‌خورد؛
هفتمین عرضه اولیه فرابورس در هشتمین ماه امسال
33 میلیون سهم از کل سهام شرکت تولیدات پتروشیمی قائد بصیر در نماد «شبصیر» پس فردا به روش بوک‌بیلدینگ عرضه اولیه ‏می‌شود که دامنه قیمت در ثبت سفارش از 8000 تا 8500 ریال در نظر گرفته شده است.‏

 

10 درصد از سهام شرکت تولیدات پتروشیمی قائد بصیر سه‌شنبه پانزدهم آبان‌ماه در بازار دوم فرابورس ایران برای نخستین بار به عموم عرضه می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از فرابورس ایران، 33 میلیون سهم از کل سهام شرکت تولیدات پتروشیمی قائد بصیر در نماد «شبصیر» پس فردا به روش بوک‌بیلدینگ عرضه اولیه می‌شود که دامنه قیمت در ثبت سفارش از 8000 تا 8500 ریال در نظر گرفته شده است.

مدیر و متعهد خرید این عرضه شرکت کارگزاری تدبیرگران فرداست که تعهد خرید 50 درصد از سهام قابل عرضه در عرضه اولیه را در صورت فروش نرفتن داده است.

روز گذشته چهل‌وسومین نشست خبری یک دیدار، یک عرضه مختص شرکت پتروشیمی قائد بصیر در فرابورس ایران برگزار شد که در جریان آن سهامدار عمده این شرکت اعلام کرد  «شبصیر» یکی از دو شرکت تولیدکننده انواع ABS است و تنها تولیدکننده ABSهای رنگی در کشور است که محصولات آن به خوبی قابل رقابت با محصولات وارداتی بوده و توانسته اعتماد و توجه بازار مصرف را به خود جلب کند.

همچنین به گفته مدیرعامل شبصیر این شرکت در سال 76 تاسیس، در سال 79 عملیات اجرایی و در سال 82 عملیات تولید و بهره‌برداری تولیدات پتروشیمی آن آغاز شده است. وی کیفیت محصولات شرکت را قابل رقابت با مشابه خارجی دانست که بعضا جایگزین محصولات خارجی نیز شده و عنوان کرد: طی چند سال اخیر میزان تولیدات ABS در گریدهای مختلف در این شرکت افزایش یافته و به 41 هزار تن در سال رسیده و از ظرفیت اسمی فراتر رفته که این موضوع سودآوری «شبصیر» را افزایش داده است.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد