Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
اقتصاد کلان
https://goo.gl/QczjYr
1397/08/18 - 12:01 تاريخ انتشار: 536 تعداد بازديد: 52828 كد خبر:
یوسفیان‌ملا خبر داد:
لایحه بودجه ۹۸ نیمه آذر در مجلس
در صورتی که لایحه بودجه سال 98، 15 آذر از سوی دولت تقدیم مجلس شود، بررسی این لایحه پس از تصویب در کمیسیون در تلفیق، از اواسط دی‌ماه در صحن پارلمان آغاز می‌شود.


عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از ارائه لایحه بودجه ۹۸ از سوی دولت به مجلس در روز ۱۵ آذر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از خانه ملت، عزت‌الله یوسفیان‌ملا عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به برنامه دولت برای ارائه لایحه بودجه سال 98، گفت: آن طور که از دولت به ما خبر رسیده و بنده نیز مطلع شده‌ام، پیش‌نویس لایحه بودجه 98 در دولت تهیه و تدوین شده است.

وی افزود: در جلسات متعددی که با آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه داشته‌ایم، وی قول داده که لایحه بودجه سال 98 را در موعد مقرر قانونی، یعنی 15 آذر به مجلس تقدیم می‌‌کند.

اتکای بودجه 98 به درآمدهای نفتی کاهش یافته است

نماینده مردم آمل در مجلس تصریح کرد: در صورتی که لایحه بودجه سال 98، 15 آذر از سوی دولت تقدیم مجلس شود، بررسی این لایحه پس از تصویب در کمیسیون در تلفیق، از اواسط دی‌ماه در صحن پارلمان آغاز می‌شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در پایان خاطر کرد: دولت سعی کرده در لایحه بودجه 98، اتکا به درآمدهای نفتی کاهش یابد و بیشتر درآمدها متمرکز بر اخذ مالیات‌ها و حسابرسی دقیق به مؤدیان مالیاتی باشد، البته این در مرحله پیش‌نویس لایحه است و هنوز لایحه بودجه 98 تقدیم مجلس نشده که بتوان به طور دقیق درباره آن اظهار نظر کرد.

طبق آیین‌نامه داخلی مجلس، دولت موظف است لایحه بودجه سالانه را حداکثر تا 15 آذر هر سال تقدیم مجلس کند تا فرصتی برای بررسی آن در مجلس پیش از پایان سال برای مجلس و شورای نگهبان نیز وجود داشته باشد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد