Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
شركت ها و مجامع
https://goo.gl/Mrz9eJ
1397/08/19 - 11:00 تاريخ انتشار: 3954 تعداد بازديد: 52845 كد خبر:
فراخوان سهامداران "ذوب" به دو مجمع مهم
ذوب آهن بعد از اخذ مجوز افزایش سرمایه 85 درصدی از سازمان بورس و اوراق بهادار ، در اطلاعیه ای سهامداران این شرکت را به مجمع فوق العاده دعوت کرد. بر این اساس در صورت تصویب سهامداران، این شرکت از ماده 141 قانون تجارت خارج می شود.

شرکت ذوب آهن امروز سهامداران خود را به دو مجمع فوق العاده این شرکت فراخواند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت ذوب آهن امروز دو اطلاعیه در روزنامه های کثیرالانتشار منتشر کرد.

اطلاعیه اول این شرکت در خصوص برگزاری مجمع عمومی فوق العاده این شرکت با هدف تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه است. بر همین اساس، این مجمع روز پنج شنبه یک آذر ساعت 11:30در تالار آهن این شرکت برگزار می شود.

مقدار افزایش سرمایه مورد نظر این شرکت 85 درصد بوده، که از محل تجدید ارزیابی دارایی ها تعیین شده است. به این ترتیب سرمایه این شرکت از سه هزار و 318 میلیارد تومان به 6هزار و 150 میلیارد تومان می رسد. به گفته مدیران "ذوب" هدف از این افزایش سرمایه خروج از شمولیت ماده 141 لایحه اصلاحی بخشی از قانون تجارت است.

آگهی دوم این شرکت نیز دعوت به مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده است که در همان روز و با هدف تایید کارشناسان منتخب هیات تعیین کارشناسان رسمی استان اصفهان جهت رعابت تبصره ماده 6 آیین نامه اجرایی تبصره یک ماده 149 اصلاحی قانون مالیات های مستقیم است.

یادآور می شود شرکت ذوب آهن اصفهان در ٧ ماهه منتهی به مهر ١٣٩٧ از فروش محصولات خود 3هزار و 333 میلیارد تومان درآمد کسب کرد. هم چنین در مهر ماه مبلغ فروش این شرکت به ۵۴٧ میلیارد تومان رسید. بر این اساس مبلغ فروش ذوب در مدت ٧ ماهه سال ٩٧ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ٧٠ درصد رشد داشته است.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد