Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بازار سرمايه
https://goo.gl/yKw7hY
1397/08/19 - 11:10 تاريخ انتشار: 793 تعداد بازديد: 52846 كد خبر:
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار:
تلاش برای تقویت بازار سرمایه ادامه دارد
سازمان بورس و اوراق بهادار با بیمه مرکزی تعاملاتی در خصوص موضوعاتی مانند اوراق بیمه اتکایی و اوراق بیمه رویدادهای طبیعی انجام داده است که در جذب نقدینگی خرد در بورس تاثیرگذار است.


رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار کشور گفت: ورود شرکت های جدید به بورس به شرط اینکه بازدهی مناسبی برای سهام داران ایجاد کنند منجر به بزرگ شدن بازار سرمایه و افزایش عمق بازار سرمایه در اقتصاد کشور می شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از خانه ملت، دکتر شاپور محمدی درباره ساز و کار جذب نقدینگی های خرد به بازار سرمایه، گفت:با توسعه صندوق‌های سرمایه‌گذاری و انتشار اوراق مالی که بازده بالا و جذاب دارند می توان شرایط را برای هدایت بخشی از نقدینگی به بورس فراهم کرد.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ادامه داد:در سال های گذشته علاوه بر برنامه ریزی برای هدایت نقدینگی به بازار سرمایه اقداماتی نیز برای جذب نقدینگی های خرد جامعه صورت گرفته است.

تعامل سازمان بورس با بیمه مرکزی برای انتشار اوراق بیمه اتکایی و اوراق بیمه رویدادهای طبیعی 

وی ادامه داد: سازمان بورس و اوراق بهادار با بیمه مرکزی تعاملاتی در خصوص موضوعاتی مانند اوراق بیمه اتکایی و اوراق بیمه رویدادهای طبیعی انجام داده است که در جذب نقدینگی خرد تاثیرگذار است.  

دکتر محمدی تصریح کرد: ورود شرکت های جدید به بورس به شرط اینکه بازدهی مناسبی برای سهام داران ایجاد کنند منجر به بزرگ شدن بازار سرمایه و افزایش عمق بازار سرمایه در اقتصاد کشور خواهد شد.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار کشور تصریح کرد:در هر صورت تلاش ها برای تقویت بازار سرمایه ادامه دارد و تقویت این بازار نقش مهمی در جلوگیری از رونق بازار سوداگری دارد.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
2 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد