Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بين الملل
https://goo.gl/wBFPjc
1397/08/20 - 14:34 تاريخ انتشار: 798 تعداد بازديد: 52881 كد خبر:
ارتقاء بازار سرمایه در تمامی زمینه ها، موضوع بولتن خبری آیسکو شد
در این بولتن خبری فعالیت های اخیر بازار سرمایه تیتروار دسته بندی شده است. نخستین موضوع مربوط به آغاز همکاری بین بازارهای سرمایه ایران و چین است که مربوط به توافق همکاری در زمینه تبادل اطلاعات فنی و همکاری های متقابل است.

دبیرخانه آیسکو اهم گزارش های بازار سرمایه ایران را در بولتن (فصلنامه خبری) کمیته منطقه ای خاورمیانه-آفریقا منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، دبیرخانه آیسکو هر سه ماه با ارائه گزارشی مفصل مهم ترین اخبار نهادهای ناظر بازار سرمایه کشورهای عضو را منتشر می کند.

بر اساس این گزارش، آیسکو، اهم اخبار و فعالیت های بازار سرمایه ایران و تحولات سازمان بورس و اوراق بهادار کشورمان را در این خبرنامه منتشر کرده است.

در این بولتن خبری فعالیت های اخیر بازار سرمایه تیتروار دسته بندی شده است. نخستین موضوع مربوط به آغاز همکاری بین بازارهای سرمایه ایران و چین است که مربوط به توافق همکاری در زمینه تبادل اطلاعات فنی و همکاری های متقابل است.

دومین موضوع قید شده در این بولتن خبری در خصوص بازار سرمایه ایران، به بحث افزایش کیفیت زیرساخت های بازار سرمایه پرداخته است. راه اندازی کدال 360 گامی موثر در شفاف سازی هر چه بهتر فعالیت ناشران و عملکرد شرکت ها بوده است.

نکته حائز اهمیت دیگر، در این موضوع بحث ارتقاء هسته معاملاتی فرابورس و بورس تهران بوده است. موضوع بعدی این گزارش در خصوص بازار سرمایه ایران، بحث راه اندازی ابزار معاملاتی صندوق در صندوق بوده است .

برگزاری موفق دو دوره لیگ ستارگان بورس و ورود بحث بازار سهام به دانشکده ها و مشارکت فعال دانشجویان در این زمینه، یکی از گزارش های مبسوط این خبرنامه در خصوص بازار سرمایه ایران بود.

از سوی دیگر، راه اندازی ابزار معاملاتی وارانت موضوع دیگر این بولتن در خصوص بازار سرمایه ایران بود. در حالی که، عضویت سازمان بورس در کمیته فینتک آیسکو نیز یکی دیگر از موضوعات در این بولتن به بازار سرمایه ایران بوده است.

این در حالی است که، تحولات بازار سهام عربستان سعودی، اردن، نیجریه،کویت، کنیا، اوگاندا، تونس ابوظبی آنگولا، آفریقای جنوبی، مرکز مالی بین المللی دوبی، قطر، مصر، جزیره موریس، مراکش و نامیبیا نیز در این بولتن خبری آمده است.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد