Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/nbk3qA
1397/08/26 - 16:06 تاريخ انتشار: 634 تعداد بازديد: 53025 كد خبر:
طی هفته گذشته با ثبت بیش از ۳۱۶ هزار قرارداد رقم خورد؛
بازار ۵۱۳۲ میلیارد ریالی قراردادهای آتی زعفران
طی معاملات این هفته در بورس کالای ایران معامله گران روی محصول زعفران رشته ای درجه یک پوشال معمولی ۱۸ هزار و ۸۵۸ قرارداد را در حالی منعقد کردند که ارزش این تعداد قرارداد منعقد شده رقمی بیش از ۲۱۵ میلیارد و ۴۶۲ میلیون ریال بود و حجم معاملات با افزایش ۵۸ درصدی همراه بوده است.


بازار قراردادهای آتی زعفران در بورس کالای ایران طی هفته گذشته شاهد انعقاد ۳۱۶ هزار و ۳۷۹ قرارداد به ارزشی بیش از ۵۱۳۲ میلیارد و ۷۳ میلیون ریال بود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از کالاخبر، طی معاملات این هفته در بورس کالای ایران معامله گران روی محصول زعفران رشته ای درجه یک پوشال معمولی ۱۸ هزار  و ۸۵۸ قرارداد را در حالی منعقد کردند که ارزش این تعداد قرارداد منعقد شده رقمی بیش از ۲۱۵ میلیارد و ۴۶۲ میلیون ریال بود و حجم معاملات با افزایش ۵۸ درصدی همراه بوده است.

در این سررسید معاملاتی قیمت هر گرم زعفران رشته ای در بالاترین سطح به رقم ۱۲۷ هزار ریال رسید و در پایین ترین قیمت نیز به رقم ۱۰۷ هزار و ۵۰۰ ریال افت کرد.

معامله گران همچنین تعداد ۳۷۱۳ موقعیت باز را در حالی برای این سررسید ایجاد کردند که این تعداد در مقایسه با ابتدای هفته ۱۱۹۵ موقعیت باز بیشتر بود.

در سررسید قرارداد آتی زعفران نگین تحویل دی ماه ۱۳۹۷ معامله گران تعداد ۲۹۷ هزار و ۵۲۱ قرارداد را به ارزشی بیش از ۴۹۱۶ میلیارد و ۶۱۰ میلیون ریال منعقد کردند.

قیمت هر گرم زعفران نگین تحویل دی ماه ۱۳۹۷ در هفته گذشته به ۱۷۹ هزار و ۴۰۰ ریال در بالاترین سطح رشد کرد و در پایین ترین قیمت نیز به رقم ۱۵۴ هزار و ۳۰۰ ریال کاهش یافت.

۳۱ هزار و ۱۷۲ موقعیت باز نیز در پایان هفته برای این سررسید معاملاتی به ثبت رسید تا این متغیر در مقایسه با ابتدای هفته با کاهش ۲۵۲ تایی مواجه شود.

 
 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد