Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/5Q5XyG
1397/08/29 - 10:31 تاريخ انتشار: 591 تعداد بازديد: 53084 كد خبر:
امروز رقم می خورد؛
عرضه ۴۷ هزار تن مواد پلیمری در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی
امروز یک هزار و ۵۰۰ تن گوگردگرانوله و ۵ هزار تن وکیوم باتوم در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران عرضه می شود.


تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز سه شنبه ۲۹ آبان ماه میزبان عرضه ۴۷ هزار و ۹۷۲ تن مواد پلیمری است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)،  یک هزار و ۵۰۰ تن گوگردگرانوله و ۵ هزار تن وکیوم باتوم نیز در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود.

این گزارش حاکی است، ۵ هزار و ۷۶۴ تن سبد میلگرد، ۴ هزار تن شمش بلوم و ۱۰۰ تن مس کاتد در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود.

تالار صادراتی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد عرضه یک هزار تن قیر و ۹۰ تن عایق رطوبتی است.

براساس این گزارش، ۲۷ هزار و ۸۹۰ تن گندم خوراکی و دوروم و ۱۳ کیلوگرم زعفران نیز در تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران عرضه می شود.

همچنین تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران روز دوشنبه ۲۸ آبان ماه میزبان دادوستد ۱۲ هزار و ۳۸۵ تن مواد پلیمری بود.طی این روز و در تالار مذکور یک هزار و ۴۶۹ تن قیر، ۸۷۵ تن وکیوم باتوم و ۱۵۰ تن آرگون معامله شد.

۴ هزار و ۸۸۴ تن سبد میلگرد، ۱۴۰ تن سولفورمولیبدن، یک هزار تن سیمان تیپ یک، ۱۰ هزار تن شمش بلوم و ۹۰ تن مس مفتول نیز در تالار محصولات صنعتی و معدنی به فروش رسید. ۳ هزار و ۵۰۰ تن قیر در تالار صادراتی بورس کالای ایران معامله شد.تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد معامله ۸ هزارتن گندم خوراکی و ۲۱۵ کیلوگرم زعفران رشته ای بود.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد