Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
اقتصاد کلان
https://goo.gl/GZJv27
1397/08/30 - 16:59 تاريخ انتشار: 2296 تعداد بازديد: 53130 كد خبر:
وزیر اقتصاد:
سیاست های اقتصادی دولت فرد محور نیست
دژپسند با اشاره به شکل گیری اتاق مدیریت ضدتحریم در وزارت اقتصاد، گفت: اتاق مدیریت ضدتحریم را مدتهاست شکل دادیم و در حال پایش اقدامات طرف خارجی هستیم.


فرهاد دژپسند در حاشیه جلسه امروز هیات دولت و در جمع خبرنگاران گفت: طراحی سیاست های اقتصادی دولت به فرد متکی نیست و کار جمعی است که با ریاست رییس جمهور موارد مطرح  و تصمیمات لازم اتخاذ می شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، وزیر امور اقتصادی و دارایی در پاسخ به پرسشی درباره وضعیت بازار جدید ارزی اظهار کرد :خوشبختانه در مصوبه‌ ای که شورایعالی اقتصادی تصویب کرد تسهیلات قابل توجهی در نظر گرفته شده تا بخش خصوصی آزادتر در بازار ارز ورود کند.

وزیر اقتصاد درباره اینکه اگر اس وی پی به نتیجه نرسد، چه راهکاری برای دور زدن تحریم ها وجود دارد، گفت: چرا می گوییم به نتیجه نرسد؟ داریم تلاش می کنیم که ان‌شاءالله به نتیجه برسد. حتما راه‌ های جایگزین طراحی شده و ما خود را متکی به یک راه حل نمی‌کنیم که اگر این راه حل بر فرض محال به نتیجه نرسد با مشکل روبه‌رو شویم.

وزیر اقتصاد در پاسخ به پرسشی درباره حذف یارانه اقشار پردرآمد، اظهار کرد: این بحث یارانه ان‌شاءالله در قالب بودجه و سیاست های سال آینده مورد بحث قرار می‌گیرد هنوز تصمیمی اتخاذ نشده است.

دژپسند در پایان با اشاره به شکل گیری اتاق مدیریت ضدتحریم در وزارت اقتصاد، گفت: اتاق مدیریت ضدتحریم را مدتهاست شکل دادیم و در حال پایش اقدامات طرف خارجی و برخورد و مقابله با آن از سوی خودمان هستیم.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد