Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/iYkesy
1397/09/03 - 12:56 تاريخ انتشار: 1413 تعداد بازديد: 53155 كد خبر:
طی هفته گذشته رقم خورد؛
معامله ۷۹۳ هزار تن انواع محصول در بورس کالای ایران
۷۹۳ هزار و ۹۶۲ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۱۹ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت که نسبت به هفته ماقبل به ترتیب رشد ۱۵ و ۲۶ درصدی در حجم و ارزش را تجربه کرد.


در هفته منتهی به ۱ آذر ماه، ۷۹۳ هزار و ۹۶۲ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۱۹ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت که نسبت به هفته ماقبل به ترتیب رشد ۱۵ و ۲۶ درصدی در حجم و ارزش را تجربه کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از کالاخبر، طی هفته اخیر، در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۳۷ هزار و ۸۰  تن انواع کالا به ارزش ۳ هزار و ۸۴۶ میلیارد ریال معامله شد. در این تالار ۳۰۰ هزار تن سنگ آهن، ۶۸ هزار و ۲۵۰ تن فولاد، یک هزار و ۴۱۰ تن مس، یک هزار تن سیمان و ۱۴۰ تن کنسانتره مولیبدن از سوی مشتریان خریداری شد.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۳۶۱ هزار و ۸۲۰ تن انواع کالا به ارزش بیش از۱۴هزار میلیارد ریال به فروش رسید.در این تالار ۱۹۴ هزار و ۸۲۵ تن وکیوم باتوم، ۹۴ هزار و ۴۸۰ تن قیر، ۵۰ هزار و ۶۷۳ تن مواد پلیمری، ۱۹ هزار و ۶۳۴ تن مواد شیمیایی، یک هزار و ۲۳۰ تن گوگرد، ۱۵۰ تن گازها و خوراک ها و ۸۶۰ تن عایق رطوبتی معامله شد.

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز طی هفته مذکور، شاهد معامله  ۶۱ هزار و ۳۱۰ تن گندم و ۲۱۵ کیلو گرم زعفران رشته ای بود.همچنین ۳۲ تن کالا نیز با ارزش ۲ میلیون و ۸۸۰ هزار ریال در بازار فرعی بورس کالای ایران به فروش رسید.

 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد