Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/qdj9vN
1397/09/11 - 16:49 تاريخ انتشار: 800 تعداد بازديد: 53301 كد خبر:
مدیرعامل فرابورس ایران:
کوتاه شدن فرآیند و پروسه ابزارهای مالی با استفاده از sandbox
از طریق فرابورس ایران بالغ بر ۱۵ ابزار مالی و نهاد جدید وارد بازار سرمایه شده و این ابزارسازی ‌ها فرایند و پروسه طولانی را طی کرده است در حالیکه Sandbox می‌تواند این فرایند را کوتاه و مدیریت کند.

 


امیر هامونی، مدیرعامل فرابورس ایران در دومین پنل تخصصی همایش مالی اسلامی موضوع «نوآوری در ابزارهای مالی اسلامی با معرفی Sandbox» را برای حاضران تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، مدیرعامل شرکت فرابورس در این همایش عنوان کرد: مدیریت نوآوری و فرایند ابزارسازی و نهادسازی و کوتاه‌ کردن پروسه تولید یک ابزار جدید تحت عنوان Sandbox (جعبه شنی) است.

امیر هامونی گفت: از طریق فرابورس ایران بالغ بر ۱۵ ابزار مالی و نهاد جدید وارد بازار سرمایه شده و این ابزارسازی ‌ها فرایند و پروسه طولانی را طی کرده است در حالیکه Sandbox می‌تواند این فرایند را کوتاه و مدیریت کند.

مدیرعامل فرابورس با اشاره به گزارش آیسکو در زمینه معرفی ۸ بخش مهم در حوزه فین‌تک مانند بلاک‌چین، گفت: بر مبنای این گزارش ۷۴ درصد از سرمایه ‌گذاری فین‌تک‌ها در حوزه دیتا، ۵۱ درصد در بخش موبایل، ۳۴ درصد در حوزه هوش مصنوعی است.گزارش‌ ها همچنین نشان می ‌دهد یک سهم ۵۰ درصدی از سرمایه ‌گذاری فین‌ تک‌ ها در ۱۲ ماه آینده به موضوع بلاک‌ چین اختصاص خواهد داشت.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
2 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد