Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرهنگ سرمایه گذاری
https://goo.gl/ahnoqJ
1397/09/14 - 13:51 تاريخ انتشار: 940 تعداد بازديد: 53376 كد خبر:
در سال جاری:
افزایش در ظرفیت آزمون‌های الکترونیکی بازار سرمایه
با توجه به استقبال شرکت‌کنندگان در آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه و تصویب هیأت مدیرۀ شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس، ظرفیت آزمون‌های الکترونیکی بازار سرمایه افزایش یافت.


 با توجه به استقبال شرکت‌کنندگان در آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه و تصویب هیأت مدیرۀ شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس، ظرفیت آزمون‌های الکترونیکی بازار سرمایه افزایش یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، رئیس مرکز آموزش سازمان بورس و اوراق بهادار، با اعلام این خبر گفت: به منظور پاسخ به نیاز بازار سرمایه به دارندگان مدارک حرفه‌ای و هم‌چنین کوتاه نمودن زمان امکان شرکت در آزمون‌ها توسط داوطلبین، مقرر شد تعداد 6 دورۀ 70 نفری جدید به دوره‌های قبلی اعلام شده برای آزمون اصول بازار سرمایه در سه ماهۀ چهارم اضافه شود. لازم به ذکر است با این افزایش ظرفیت، حدود 720 نفر جدید نیز می‌توانند در آزمون‌های اصول بازار سرمایه در سه ماهۀ چهارم ثبت نام کنند.

شاهین احمدی تأکید کرد هم اکنون داوطبین می‌توانند در آزمون‌های جدید یا باقی ماندۀ دوره‌های قبلی ثبت نام و پس از انجام مراحل لازم و پرداخت هزینه در موعد مقرر در آزمون شرکت کنند. وی هم‌چنین گفت: با توجه به اینکه بسیاری از متقاضیان از ثبت نام در آزمون‌ها جا مانده بودند، مقرر شد تنها افرادی که نتوانسته‌اند در آزمون‌های سه ماهۀ چهارم ثبت نام کنند، امکان ثبت نام را داشته باشند، لذا برای افرادی که در حال حاضر در آزمون‌ ثبت نام کرده‌اند، امکان جابجایی وجود ندارد.

برای آگاهی از زمان‌بندی آزمون‌های حرفه‌ای بازار سرمایه و سرفصل آزمون‌ها به سایت http://icmc.seo.ir مراجعه کنید. 

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد