Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
فرابورس
https://goo.gl/jtT7Nr
1397/09/17 - 13:02 تاريخ انتشار: 605 تعداد بازديد: 53423 كد خبر:
مدیر روابط عمومی فرابورس ایران خبر داد؛
برگزاری دوره‌های آموزشی با همکاری فرابورس و مرکز مالی ایران
نخستین دوره آموزشی ویژه آذرماه از امروز 17 آذر با موضوع "قوانین و مقررات بازار سرمایه" در فرابورس ایران برگزار می‌شود و 4 دوره دیگر تا بیست‌وهشتم این ماه ادامه خواهد یافت.

 مدیر روابط عمومی فرابورس ایران در چهل‌وششمین نشست خبری یک دیدار، یک عرضه از برگزاری دوره‌های آموزشی با همکاری مشترک فرابورس و مرکز مالی ایران خبر داد و گفت : با توجه به اینکه بازار سرمایه مخاطبان گسترده‌ای دارد بحث آموزش در این بازار تخصصی همواره از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در همین راستا برای نخستین بار دوره‌های آموزشی ویژه ناشران بازارهای اول و دوم فرابورس از امروز آغاز به کار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) به نقل از فرابورس ایران، مبینا بنی اسدی افزود: طی این دوره‌های آموزشی ناشران با روش‌های مختلف تامین مالی، قوانین بازار سرمایه، حقوق سهامداران و... آشنا می‌شوند.

خاطرنشان می شود: نخستین دوره آموزشی ویژه آذرماه از امروز 17 آذر با موضوع "قوانین و مقررات بازار سرمایه" در فرابورس ایران برگزار می‌شود و 4 دوره دیگر تا بیست‌وهشتم این ماه ادامه خواهد یافت.

با توجه به تکمیل شدن ظرفیت دوره‌های آموزشی ویژه ناشران در آذرماه، طی دی‌ماه نیز شاهد برگزاری مجدد این دوره‌ها خواهیم بود.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد