Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس كالا
https://goo.gl/psTJgv
1397/09/17 - 13:53 تاريخ انتشار: 670 تعداد بازديد: 53427 كد خبر:
طی هفته گذشته رقم خورد؛
معامله ۲۰۸ هزار تن انواع محصول در بورس کالای ایران
هفته گذشته، در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۳۹ هزار و ۵۴۴ تن انواع کالا به ارزش ۲ هزار و ۳۳۷ میلیارد ریال معامله شد.در این تالار ۳۲ هزار و ۸۴۴ تن فولاد، ۲ هزار و ۴۰ تن مس، ۲ هزار تن آلومینیوم، ۶۶۰ تن روی و ۲ هزار تن سیمان از سوی مشتریان خریداری شد.

 در هفته منتهی به ۱۵ آذر ماه، ۲۰۸ هزار و ۴۲۴ تن انواع محصول به ارزش بیش از ۹ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، و به نقل از کالاخبر، در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۳۹ هزار و ۵۴۴  تن انواع کالا به ارزش ۲ هزار و ۳۳۷ میلیارد ریال معامله شد.در این تالار ۳۲ هزار و ۸۴۴ تن فولاد، ۲ هزار و ۴۰ تن مس، ۲ هزار تن آلومینیوم، ۶۶۰ تن روی و ۲ هزار تن سیمان از سوی مشتریان خریداری شد.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۱۲۴ هزار و ۵۱۴ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۶هزار میلیارد ریال به فروش رسید.در این تالار ۱۰ هزار تن وکیوم باتوم، ۴۵ هزار و ۴۸۸ تن قیر، ۴۴ هزار و ۴۶۱ تن مواد پلیمری، ۲۳ هزار و ۳۹۱ تن مواد شیمیایی، ۷۰۰ تن گوگرد و ۲ هزار و۱۵۰ تن عایق رطوبتی معامله شد.

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز طی هفته مذکور، شاهد معامله  ۴۴ هزار تن  گندم خوراکی بود.​همچنین ۳۶۶ تن کالا نیز با ارزش ۶۲ میلیون ریال در بازار فرعی بورس کالای ایران به فروش رسید.

 
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد