Skip Navigation Links
 
  Skip Navigation Linksسنا : نمايش خبر  
 
 
1 
 
بورس اوراق بهادار
https://goo.gl/99Vfg2
1390/04/29 - 09:36 تاريخ انتشار: 4647 تعداد بازديد: 6986 كد خبر:
از سوی معاون شرکت؛
نحوه افزایش سرمایه ملی مس ایران تشریح شد
بنابر اعلام معاون شرکت ملی مس ایران 175 درصد از رقم افزایش سرمایه این شرکت از محل مطالبات حاصل شده و آورده نقدی و 25 درصد آن از محل سود و زیان انباشته (سهام جایزه)بوده است.

 

بنابر اعلام معاون شرکت ملی مس ایران 175 درصد از رقم افزایش سرمایه این شرکت از محل مطالبات حاصل شده و آورده نقدی و 25 درصد آن از محل سود و زیان انباشته (سهام جایزه)بوده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، محمد جواد شیخ، معاون مالی شرکت ملی مس، درخصوص افزایش سرمایه این شرکت گفت: شرکت ملی صنایع مس ایران سرمایه خود را از رقم  580 به 1700 میلیارد تومان رساند که این میزان از رشد 200 درصدی حکایت دارد .

وی با اشاره به رقم سود تقسیم شده شرکت ملی مس گفت: در مجمع امسال این شرکت رقم 225 تومان سود تقسیم کرد که از این رقم 50 تومان به صورت نقدی و 175 درصد آن برای افزایش سرمایه اختصاص یافته است.

معاون مالی شرکت ملی مس در خصوص وضعیت بازار تصریح کرد: در حال حاضر بازار با وجود  فراز و نشیبی که دارد، روند کاملا طبیعی را درپیش گرفته است.

وی افزود: با توجه به سایر بازارهای موجود، بورس از وضعیت مطلوبتری برخوردار است و در صورتی که شاهد عرضه ها ی جدید در این بازار باشیم بی شک رونق آن دوچندان می شود.

شیخ با اشاره به این مساله که بیشتر عرضه های کنونی در بازارتوسط شرکت های سرمایه گذاری صورت می گیرد، گفت: باتوجه به نقدینگی که دربازار وجود دارد در صورتی که عرضه های جدید از سوی سازمان خصوصی سازی صورت گیرد علاوه بر رونق بازار موجب جمع آوری نقدینگی در جامعه نیز می شود.
 
 
كليد واژه خبر:
بازار سرمايه, بورس, بورس اوراق بهادار, بورس كالا, تأمين سرمايه, تأمين مالي, حسابرس, سازمان بورس, فروش
-پايگاه خبری بازار سرمايه -سنا توسط:
نام و نام خانوادگی
آدرس الكترونيك
 
ديدگاه خود را درباره اين مطلب بيان کنيد.
 
لطفا رتبه پيشنهادی خود به اين خبر را مشخص نماييد
كم
1 2 3 4 5 6 7 8 9
زياد
1 2 3 4 5 6 7 8 9
0 نفر به اين مطلب رای داده اند
 
 
 
 
©2017 All rights reserved.
Powered by IT Department of SEO.
 
©(1389-1395) تمام حقوق این سایت متعلق به سازمان بورس می باشد
نقل مطالب بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد