مادیرا

شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران در ۳ ماهه نخست سال ۱۴۰۰ از فروش تمامی محصولات و خدمات خود ۷ هزار و ۱۲۵ میلیارد و ۳۳۹ میلیون ریال درآمد کسب کرد. ۳ هزار و ۵۶ میلیارد ۶۹۲ میلیون ریال از مبلغ یاد شده تنها فروش این شرکت طی خرداد ماه بوده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران با سرمایه ۸ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال در گزارش فعالیت دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۴۰۰ اعلام کرد این شرکت به رکورد فروش ۷ هزار و ۱۲۵ میلیارد و ۳۳۹ میلیون ریال در سه ماه دست یافته است؛ در حالی که سال گذشته در فصل بهار ۲ هزار و ۵۲۷ میلیارد و ۳۳۳ میلیون ریال فروش داشته است.

شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران در دوره یک ماهه منتهی به خرداد ۱۴۰۰ فروش حاصل از صادرات نداشت.

این شرکت در سه ماه گذشته موفق به تولید ۸۱ هزار دستگاه از محصولات نمایشی شد که از این تعداد بیش از ۷۰ هزار دستگاه به فروش رسیده است. میزان تولیدات محصولات نمایشی در بهار سال ۹۹ نزدیک به ۶۳ هزار دستگاه بوده است.

همچنین در بخش محصولات لوازم خانگی نیز نزدیک به ۲۱ هزار دستگاه در سه ماه گذشته تولید شده که از این تعداد بیش از ۱۷ هزار دستگاه به فروش رفته است. در این بخش نیز در بهار سال ۹۹  بیش از ۵ هزار و ۶۰۰ دستگاه تولید شده است. مادیران در بخش لوازم خانگی هم اکنون با تولید ۱۰ مدل یخچال فریزر، ۱۲ مدل ماشین لباس شویی و ۶ مدل کولر گازی با برندهای ایکس‌ویژن و تی‌سی‌ال فعال است. تولید محصولات نمایشی نسبت به فصل بهار سال گذشته ۳۰ درصد و لوازم خانگی ۲۶۷ درصد رشد داشته است. به این ترتیب و با حساب ۸ ساعت در ۶۰ روز کاری از فصل بهار، مادیران در هر دقیقه نزدیک به ۲۵ میلیون تومان فروش داشته است.

 گفتنی است مجمع عمومی عادی سالیانه "مادیرا" در تاریخ ۲۴ تیر ماه ساعت ۱۰ صبح برگزار خواهد شد که در راستای رعایت بهداشت و حفظ سلامت سهامداران محترم و محدودیت تعیین شده برای برگزاری مجمع، امکان مشاهده آنلاین و طرح سوالات سهامداران از سامانه آنلاین maadiran.khabaretasviri.ir امکان پذیر است.

دستور جلسه مجمع عمومی سالیانه "مادیران" برای دوره مالی ذکر شده به شرح زیر بوده است:

استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامة کثیرالانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =
test