برق

شرکت تولید نیروی برق دماوند در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۳۰ اسفند ماه ۱۳۹۹، کاهش ۸ درصدی در سود هر سهم و سود خالص و افزایش ۲۱ درصدی در سود عملیاتی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت تولید نیروی برق دماوند با سرمایه ۲ میلیارد و ۷۶۰ میلیون ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت تولید نیروی برق دماوند در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۲۶۵ میلیارد و ۷۵۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ ۸۲۱ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از کاهش ۸ درصدی برخوردار است.

همچنین این شرکت سود ناخالص دوره یاد شده را با افزایش ۴۲ درصدی نسبت به دوره مشابه گذشته، ۴ هزار و ۵۶۰ میلیارد و ۵۸۴ میلیون ریال و سود عملیاتی را ۲ هزار و ۲۶۵ میلیارد و ۷۵۷ میلیون ریال اعلام کرده است.

یادآوری می‌شود "دماوند" در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (حسابرسی شده)، سود هر سهم را مبلغ ۸۹۱ ریال و سود خالص را ۲ هزار و ۴۵۸ میلیارد و ۲۳۶ میلیون ریال قید کرده است.

همچنین شرکت تولید نیروی برق دماوند در گزارش تلفیقی خود در دوره یک ساله منتهی به ۳۰ اسفند ۱۳۹۹ سود هر سهم را با کاهش ۱۵ درصدی نسبت به سال گذشته مبلغ ۷۸۰ ریال و سود خالص را ۲ هزار و ۱۵۴ میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال اعلام کرده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =
test