حسین زاده

اگرچه رعایت‌ پیوست‌های امنیتی در فروش نفت ضروری است اما متنوع کردن روش‌های فروش و فاصله گرفتن از روش‌های سنتی و غیرشفاف مسئله‌ای است که باید محقق شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از خبرگزاری ملت؛ عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس گفت: درخصوص اینکه ایجاد تنوع در روش‌های فروش نفت و فرآورده‌های نفتی مانند فروش در بورس ضرورت دارد یا خیر؟ گفت: یکی از  انتظارهای ما از وزیر جدید نفت، تحول در حوزه فروش نفت است زیرا فروش باید متنوع‌تر و در عین حال شفاف‌تر شود و اگرچه  رعایت‌ پیوست‌های امنیتی در فروش ضروری است اما متنوع کردن روش‌های فروش و فاصله گرفتن از روش‌های سنتی و غیرشفاف مسئله‌ای است که باید محقق شود.

حسین حسین‌زاده افزود: تغییر ساختار بورس با هدف مشارکت بخش خصوصی در راستای تنوع‌بخشی به روش‌های فروش نفت و فرآورده‌های نفتی مسئله دیگری است که باید به آن توجه کرد.

نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اگر می‌خواهیم سازوکاری برای فروش و عرضه نفت و فرآورده‌های نفتی در نظر بگیریم که می‌توان شامل عرضه در بورس یا ادامه روند فروش سنتی باشد خروجی این ساز و کار باید برای کشور ارزآوری به همراه داشته باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

پربازدیدترین

روی خط رسانه

آخرین‌های روی خط رسانه‌ها

test