تیتر سه سرویس

 • کتاب «مهندسی مالی اسلامی راه‌حل‌های کاربردی» به کتابخانه سازمان بورس رفت

  کتاب «مهندسی مالی اسلامی راه‌حل‌های کاربردی» به کتابخانه…

  فرهنگ سرمایه گذاریدارا بودن یک نظام مالی فعال، کارا، منضبط، قانون‌مند و موثر از مهم‌ترین بسترهای زیربنایی و مورد نیاز توسعه و خلق ارزش‌های اقتصادی در کشورها تلقی می شود. نظام مالی به عنوان واسطه و سکویی، وظیفه جذب و هدایت منابع مالی مازاد در یک اقتصاد را به سمت حوزه های منابع مالی با بالاترین توان ایجاد ارزش افزوده به عهده دارد.

 • کتاب ﻣﻌﺮﻓﯽ ﺻﻨﺪوق‌ﻫﺎی ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ‌ﮔﺬاری ﻧﯿﮑﻮﮐﺎری در اﯾﺮان و ﺟﻬﺎن

  کتاب ﻣﻌﺮﻓﯽ ﺻﻨﺪوق‌ﻫﺎی ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ‌ﮔﺬاری ﻧﯿﮑﻮﮐﺎری در اﯾﺮان…

  فرهنگ سرمایه گذاریصندوق‌های سرمایه‌گذاری و صندوق‌های سرمایه‌گذاری نیکوکاری در کتابی با عنوان «ﻣﻌﺮﻓﯽ ﺻﻨﺪوق‌ﻫﺎی ﺳﺮﻣﺎﯾﻪ‌ﮔﺬاری ﻧﯿﮑﻮﮐﺎری در اﯾﺮان و ﺟﻬﺎن» تألیف محمد مهدی مومن زاده و امین آذریان معرفی شده‌اند.

 • کتاب «آموزش کاربردی نحوه ورود به بازار سرمایه ایران» به کتابخانه سازمان بورس رفت

  کتاب «آموزش کاربردی نحوه ورود به بازار سرمایه ایران»…

  فرهنگ سرمایه گذاریسرمایه‌گذاری ریسک‌های زیادی دارد و ضروری است برای فعالیت در بازار سرمایه به مسائل بسیاری توجه کنید. توجه کنید، چه یک معامله‌گر تازه وارد باشید و چه یک سرمایه‌گذار حرفه‌ای که مدت‌های طولانی نظاره‌گر بازار بوده، باز هم به راحتی می‌توانید تحت تاثیر اخبار، هیجان و رقابت‌های بازار قرار بگیرید.

 • کتاب «معاملات سودآور با الگوهای جدید بیل ویلیامز» به کتابخانه سازمان بورس رفت

  کتاب «معاملات سودآور با الگوهای جدید بیل ویلیامز» به…

  فرهنگ سرمایه گذاریامروزه دانش و سواد اقتصادی برای همه افراد جامعه بسیار مهم است. شما می‌توانید یک سرمایه‌گذار در بازارهای مالی یا یک مدیر یا یک تاجر یا یک مغازه‌دار یا حتی یک خانه‌دار باشید؛ سواد اقتصادی به شما کمک می‌کند که تحلیل درستی از روند معاملات داشته باشید و بتوانید به درستی تصمیم‌گیری کنید. نیاز به دانش اقتصادی و انجام معاملات با تحلیل‌های علمی و درست بر هیج کس پوشیده نیست.

 • کتاب «بازار دارایی‌ها در دهه ۹۰ شمسی» به کتابخانه سازمان بورس رفت

  کتاب «بازار دارایی‌ها در دهه ۹۰ شمسی» به کتابخانه سازمان…

  فرهنگ سرمایه گذاریبازار دارایی‌ها در ایران دهه ۹۰ شمسی پرتلاطم بوده است؛غیر از تحریم، قیمت نفت و کرونا که متغیرهای تاثیرگذار بر این بازار بوده‌اند، حضور گسترده مردم در این بازار هم تغییرات اساسی در ساختار آن به وجود آورده است.

 • «نکات کاربردی در تحلیل تکنیکال پیشرفته» را در کتابخانه سازمان بورس بخوانید

  «نکات کاربردی در تحلیل تکنیکال پیشرفته» را در کتابخانه…

  فرهنگ سرمایه گذارییکی از مهم‌ترین شاخه‌های تحلیل تکنیکال، شناسایی روند غالب بازار و تشخیص اتمام روند جاری و هم سو کردن فکر و ذهن و احساس تحلیلگر با تغییرات روند بازار است. براین اساس، ضروری است معامله‌گران در تحلیل‌های خود دو بعد از تحلیل تکنیکال را هم زمان با یکدیگر در نظر بگیرند؛ این دو بعد در بیشتر موارد تحلیلگر را به انجام معاملات خرید و فروش ترغیب می کنند.

پربازدیدترین

آخرین‌های فرهنگ سرمایه گذاری

test